Menu

Co dalej z ligą?

  Serdecznie witamy po dość długiej nieobecności na stronie. Zapewne pamiętacie jak zakończył się nasz ostatni sezon ligowy. Po drugiej kolejce ligi, musieliśmy zawiesić a potem zakończyć rozgrywki. Powód? Wszyscy pamiętacie. Obecnie zapewne większość z Was chłonie piłkę nożną na boiskach trawiastych i to bardzo dobrze. Jest ruch, jest większa odporność, jest zdrowie. Ale wszyscy wiemy, iż sezon jesienny się powoli kończy. Sytuacja pandemiczna w Polsce jest jak to mówią znawcy - dynamiczna. Ciężko podejmować jakąkolwiek decyzje o grze w lidze, więc po wielu rozmowach o tym aby futsal przetrwał te ciężkie czasy, postanowiliśmy spróbować powrócić na skalską halę jednak w innym, może ciekawszym typie rozgrywek. Zamiast ligi (którą może trzeba by zawiesić lub przerwać) chcielibyśmy zaproponować kilka-kilkanaście turniejów futsalowych ze swoim regulaminem, pucharem oraz cyklicznością. 

W soboty lub niedziele rozgrywalibyśmy turnieje dla czterech drużyn systemem każdy z każdym. Zwycięzca ma zapewniony udział w kolejnym turnieju. Z innymi zgłoszonymi drużynami. Dwa zwycięstwa w turniejach dają Puchar na własność. Trzy mecze na parkiecie to 120 minut gry, ruchu, emocji, adrenaliny, co Wy na to?

Szczegółowy regulamin oraz terminarz podany zostanie niebawem. Chętnych do takiej formy futsalowych zmagań prosimy o kontakt 515597856 lub SMS.

Pozdrawiamy, serdecznie życząc jak najwyższych miejsc w ligach trawiastych, zdrówka oraz jak największej aktywności ruchowej. 

Za Zarząd Robert Błąchno

Futsal - Zdjęcia i ilustracje - iStock

Login to post comments
back to top