Menu

IX kilejka ze zbiórką darów do "puszki" na akcje SKAŁA DLA WISŁY

Jesteśmy w trakcie bardzo potrzebnej akcji SKAŁA DLA WISŁY, ale nie można zapominać o swoich obowiązkach. Już jutro IX kolejka naszej ligi, zapraszamy więc na Halę Widowiskowo - Sportową w Skale aby przeżyć chwile emocji, podwyższonej adrenaliny. W trakcie kolejki do puszki będzie można wrzucać dary na akcje SKAŁA DLA WISŁY na prośbę kilku członków ligi. Puszka będzie komisyjnie otwarta, przeliczona a dary będą przelewem wpłacone na konto akcji jako MLF w Skale. Ale wróćmy do kolejki IX.
Rozpoczynamy meczem PopcorNu ze Starsami. Drużyny w tym sezonie spisują się na miarę swoich możliwości. PopcorN liderem, Starsy na czwartym miejscu. Zapewne faworytem spotkania będzie PopcorN, ale znając charakter Starsów za darmo tego meczu nie odpuszczą. Liczymy na bardzo dobre spotkanie.
W kolejnym meczu Terra Geodezja grać będzie z FL-kami i zapowiada się mecz walki. Geodezyjni po bardzo dobrym spotkaniu nieznacznie przegrali ze Starsami, FL-ki w derbach wygrały z Gigantycznymi. Jeśli obydwie drużyny zaprezentują nam się jak w poprzedniej kolejce, to będzie dobre widowisko.
Konfrontacja PKS-u z TT Teamem również zapowiada się emocjonująco. Ostatnie niezłe występy obydwóch drużyn zapewniają przede wszystkim mecz walki. Powinno w tym meczu paść wiele bramek. Kto okaże się szczęśliwszy po sobotnim meczu? Zobaczymy i liczymy na dobre widowisko.
KS Asfalt w następnym spotkaniu podejmie Drużynę Wu. Roadmeni zapewne wreszcie pomyślą o zdobyczach punktowych. Tylko czy jest to możliwe? Drużyna Wu to już poukładany team. Pokazali to w ostatnich dwóch spotkaniach gdzie wygrali z wyżej notowanymi przeciwnikami niż Roadmeni. Komu więc punkty z tego meczu?
Kolejne ciekawe widowisko to spotkanie Pasti-Teamu z Askarem Fanami W. Drużyna Pasti w ostatniej kolejce była autorem niespodzianki w meczu z Avantem (remis) a była bliska zwycięstwa. Fani W zaś długo męczyli się z PKS-ami. Czy jutrzejszy mecz również będzie tak ciekawy jak poprzednie tych drużyn?
Orange Team podejmować będzie w ostatnim meczu kolejki Avant Przybysławice. Oranżadowi niespodziewanie łatwo w ostatnim meczu ulegli Drużynie Wu a Avant będzie chciał się zrewanżować wygraną za ostatni słabszy występ. Na emocje należy liczyć w tym meczu i bez obaw trzeba będzie poczekać do 20.30 aby poznać zwycięzcę w tym meczu.
Może trochę często ale przypominamy o dalszej części akcji SKAŁA DAL WISŁY, pokażmy, że i MY potrafimy.
Login to post comments
back to top