Menu

Już pojutrze zaczynamy

Serdecznie witam wszystkich uczestników, kibiców, sympatyków naszej ligi futsalowej w Skale. Zapowiedzi kolejki X powinny pojawić się właśnie dzisiaj, tylko czy wiadomo coś na temat transferów przeprowadzonych przez drużyny. Kto i o jakie cele będzie walczył w rundzie rewanżowej? Kilka newsów zapewne tutaj przytoczę, ale bardziej na zasadzie plotek, ploteczek niż pewników, które okażą się dopiero w niedzielę.

Najpierw dla przypomnienia jak wygląda rozkład jazdy w X kolejce:

15.00 Orange Team  -  Team TT
15:45 Huragan  -  GIGA Internet
16:30 FC Barcelina  -  Terra Geodezja
17:15 Olimpia  -  FL
18:00 PKS Skała  -  KS Asfalt
19:00 Złoty Orzeł  -  Afera
19:45 Askar Fani W.  -  Starsy
20:30 Blancos LKS Maszycanka - Seniorzy z Serie C
21:15 Suwara Team One Brzozówka -  Wielmoża
Pauza - Antrans Bis

Pauza Antransu Bis spowodowana jest wycofaniem z rozgrywek drużyny Young Boysów. A skoro wycofanie to zawodnicy tej drużyny znaleźli miejsca w innych ekipach. Na obecną chwilę znam: M. Kawa - powrót do Starsów, K. Krzysztonek - Blancos, K. Krzystanek - Afera. Inne zmiany to zapewne: bracia Mosurowie oraz D. Srebnicki z Afery do Fanów, K. Majos ruszył ze Starsów w tym samym kierunku. P. Drozdzowski z Afery do FL. T. Romańczyk z GIGainternet do TTT. Nastąpił powrót do Starsów A. Gołdy, w tejże drużynie pojawi się M. Galos z Suwary. Wiem, iż nowe twarze pojawią się w Aferze. Zapewne M. Łudzik zaskoczy znów jakimś ciekawym zawodnikiem. Liderujący Pędzący jeśli chodzi o skład to mają zawsze wypisanych kilkunastu zawodników, jednak o ich sile decydują te same od lat twarze (bracia Nawrotowie, Grabowski, Artek, Baran, Zawalonka). I to oni zapewne będą faworytem rozgrywek, tyle, że piłka nawet w wydaniu futsalowym jest nieprzewidywalna.

W grupie II w czubie bardzo ciasno, jeszcze 6 drużyn ma apetyt na bezpośredni awans, gdyż różnica pomiędzy pierwszym GIGAinternetem a Husarią to 7 pkt.

Przypominam, iż w X kolejce pauzują: K. Błachno - Afera, S, Bryła - Suwara Team One Brzozówka oraz K. Sałęga - Husaria czyli stary Huragan.

Zapraszam wszystkich serdecznie już w niedzielę od 15.00.

 

Last modified onFriday, 04 November 2016 07:22

1 comment

Login to post comments
back to top