Menu

Sezon 2016 - zmiany

Po dzisiejszym zebraniu Zarządu podjęto kilka zmian na sezon 2016:

Format ligi zostanie zmieniony po sezonie 2016, Powstanie Grupa III a rozkład drużyn będzie wyglądał następująco: 8 - 8 - 4. Awanse i spadki w 2016 opiszemy na zebraniu 15ego stycznia o 19.15.

Terminarz zostanie rozlosowany przez nasz moduł który używamy na stronie - JoomLeague. Poprzednio staraliśmy się otwierać sezon meczami 1-10, 2-9. 3-8 itd. Będzie dostępny w następnym tygodniu, przed zebraniem.

Zarząd uchwalił, że anuluje kary spowodowane kartkami w 18 kolejce sezonu 2015.

Wybijanie piłki z autu - zawodnik po przekroczeniu linii jest liczony. Nie może mieć miejsca sytuacja, że zawodnik trzyma piłkę i po położeniu jej na parkiecie prosi o grę na gwizdek co w efekcie jest grą na czas. Musi ta prośba mieć miejsce przed wykonaniem autu.

Czas przy remisie bądź różnicy jednej bramki będzie zatrzymywany nie na jedną lecz na dwie minuty przed końcem spotkania.

Walkowery - pierwszy walkower można zgłosić bez kary 2 tygodnie przed danym meczem. Da to nam czas na reorganizacje kolejki. Każdy inny walkower skutkuje karą 50 zł za pierwszy walkower, 100 zł za drugi, trzeci i więcej będzie rozpatrywany indywidualnie przez Zarząd.

Załączamy poniżej formularz zgłoszeniowy gdzie porsimy o podanie dwóch kierowników.

Składka na rundę wynosi 600zł.

Zapraszamy każdego z was do pomocy przy naszej lidze by robic ją coraz ciekawszą i sprawniej działającą. Każda godzina pomocy jest na wagę złota.

Jesteśmy otwarci na reklamy na stronie jak i na hali. Prosimy o kontakt na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Last modified onTuesday, 12 January 2016 07:49
Login to post comments
back to top