Menu

Już VIII kolejka...

  Już w sobotę czyli jutro spotykamy się po raz ósmy na skalskiej hali w ramach rozgrywek naszego Stowarzyszenia. Od 15.00 zaczynają się mecze, myślę, że naprawdę ciekawe widowiska.

15.00 - mecz drużyn z "pudła" wicelider Askar Fani W skonfrontują swoje możliwości z trzecią drużyną ligi Złotym Orłem. Mecz dla zwycięzców okaże się brakiem utraty kontaktu z liderami. Przegrany zaś będzie kilka punktów za czołówką. Obydwie drużyny mają "czym" grać a ostatnie pojedynki pomiędzy nimi dały nam wiele emocji, na które liczymy i w tym meczu.

15.45 - spotkanie Starsów z Pędzącymi będzie sprawdzianem możliwości dla młodych Starsów. W jakim meczu jak nie z liderem można pokazać swoje umiejętności, nie mówiąc już o charakterze. W takich spotkaniach realizować można własne zamysły o grze. Czy jednak stać Starsów na wyrównaną walkę z Pędzącymi. Liderzy swą moc mają potwierdzoną i każda zdobycz punktowa dla Starsów będzie zapewne niespodzianką.

16.30 - Olimpia Łobzów - Wielmoża, gra drużyn daje możliwość obejrzenia ciekawego spotkania. Jedni i drudzy grają twardo, czym różnią się style gry? Szybkość jest po stronie Olimpii, jednak drużyna z Wielmoży jest jedną z najbardziej doświadczonych i w tym na pewno mogą chłopaki z Wielmoży upatrywać drogi do sukcesu. Co więc może się wydarzyć w sobotę?

17.15 - kolejna konfrontacja pomiędzy Suwarą Teamem One Brzozówka a Blancos LKS Maszycanka zapowiada się jakże emocjonująco. Moc jednych i drugich wszystkim jest znana, co więc zadecyduje o zwycięstwie w tym meczu? Na pewno jakość składu, oraz forma w dniu jutrzejszym poszczególnych zawodników. Mecz dający drużynie wygranej pełne prawo liczenia się w walce o pudło.

18.00 - Afera - FC Barcelina - mecz drużyn zamykających tabelę. Dlatego punkty w tym meczu są podwójnie ważne. Będąc na miejscu Aferzystów zastanowiłbym się nad taktyką na ten mecz. Natomiast FC Barcelina musi wzmocnić swe szeregi chociażby ilościowo bo w piątkę nic na parkiecie nie ugrają. Można również pomyśleć o wzmocnieniu składu?

Po przerwie meldują się zawodnicy grupy II.

19.00 - Orange Team - No Name. Oranżadowi stają przed szansą mocnego ustawienia swojej pozycji w tabeli a zwycięstwo to im umożliwi. No Name po dobrym początku ostatnie mecze nie dały zamierzonych efektów punktowych. Jest to spowodowane słabą skutecznością Bezimiennych. Trzy, cztery bramki w meczu Bezimiennych nie dają pewności punktowych, gdyż na przeciw pojawi się trójka dobrych "myśliwych" Grzywnowicz, Mitela, Furgał. Ciekawy na pewno będzie ten mecz.

19.45 - kolejne elektryzujące widowisko. Tym razem doświadczenie TT Teamu sprawdzą liderzy Seniorzy Serie C. Mecz bardzo ciekawy gdyż w obydwóch drużynach, aż "kipi" od doświadczenia. Więc o wyniku zapewne w sobotę przesadzą umiejętności. Jeżeli chodzi o umiejętności strzeleckie to szala przechyla się w kierunku Seniorów, ale może odrodzą się umiejętności strzeleckie Fiołków a punkty na ich koncie  jeszcze bardziej zawirują tabelą gr.II.

20.30 - w konfrontacji K.S. Asfaltu z Young Boysami wszyscy liczymy, iż Roadmeni powrócą do swojej optymalnej formy (nie z ostatniego meczu) i powalczą z Boysami o punkty, bardzo ważne punkty. Scenariusz meczu dla Boysów jest jeden, każde zdobyte punkty a szczególnie w meczach z drużynami z ambicjami awansu, są liczone podwójnie i coraz bardziej pozwalają im myśleć o awansie. Liczymy na dobre spotkanie.

21.15 - FL - Huragan. Konfrontacja drużyn których zdobycze punktowe na pewno nie cieszą kierownictwa drużyn. Punkty w tym spotkaniu liczone będą podwójnie, gdyż jedna z drużyn (zwycięska) ruszy w pogoń za środkiem tabeli. Ambicji, walki nie można omówić drużynom. Co będzie punktem najważniejszym w tym meczu aby zdobyć punkty? Postawa bramkarzy oraz skuteczność.  Trzy punkty dla kogo?

22.00 - PKS Skała - GIGAinternet. Pojedynek ten przyniesie wiele emocji. PKS-y już w ostatnim spotkaniu przeciwstawili się do przerwy Boysom. Gigantyczni zaś ograli FL-ki i odskoczyli od końcówki tabeli. Trzy punkty dla Gigantycznych zbliży ich do środkowej części tabeli. A PKS-y bez pauzującego za kartki M. Basonia będą w trudnej sytuacji destrukcyjnej. Musi Marcina ktoś godnie zastąpić.

Zapraszamy w sobotę.

Last modified onFriday, 06 March 2015 16:46
Login to post comments
back to top