Menu

II Zimowy Turniej MLF w Skale

W niedzielę rano przywitał nas biały śnieg, a nasypało go na tyle dużo, iż nazwa II Zimowy Turniej MLF w Skale miał odzwierciedlenie i w przyrodzie. Od rana bo niektóre drużyny przyjechały przed ósmą pojawiały się na skalskiej hali ekipy aby wziąć udział w turnieju. Do turnieju przystąpiły drużyny: Krakusa Swoszowice, WAP Młodzi Przebojem, AP Przebój Wolbrom, Wisła Rząska, Orbita Bukowno, AP MT Krzeszowice oraz dwie drużyny T.S. Skalanka. Po rozgrywkach w grupach wyglądały one następująco:
Gr I - 1. Krakus Swoszowice 2. WAP Młodzi Przebojem, 3. AP Przebój Wolbrom, 4. Wisła Rząska.
Gr.II - 1. Orbita Bukowno, 2. T. S. Skalanka II, 3. AP MT Krzeszowice, 4. T. S. Skalanka I.
Tak wiec w pierwszym półfinale spotkały się drużyny Krakusa ze Skalanką II (2-1) w drugim półfinale Orbita - WAP (4-0). Mecz o 7/8 miejsce Wisła Rząska - T.S. SkalankaI (1-0) a o 5/6 AP MT Krzeszowice - AP Przebój Wolbrom (4-0). W małym finale T.S. Skalanka pokonuje WAP Młodzi Przebojem (1-0), a w finale Orbita Bukowno wygrywa z Krakusem Swoszowice (2-0).
Ilość kibiców oraz doping drużyn stał naprawdę na wysoko sportowym poziomie. Nagrody wręczali Burmistrz Miasta Skała pan Tadeusz Durłak oraz Prezes MLF w Skale Robert Błachno.

   Po zakończeniu turnieju dla rocznika 2003 ich miejsce na skalskiej hali zajęli młodsi adepci piłki nożnej z roczników 2005 i młodszych. Do turnieju przystąpiły drużyny: Clepardii Kraków, WAP Młodzi Przebojem I i II, Wielmożanki, Orbity Bukowno, Przemszy Klucze oraz dwie drużyny T.S. Skalanki. Mecze w grupach były bardzo zacięte i przyniosły wiele emocji licznej widowni. Dały one taki oto efekt:
Gr.I - 1. T.S. Skalanka I, 2. Clepardia Kraków, 3. Przemsza Klucze, 4. WAP Młodzi Przebojem II
Gr.II - 1. WAP Młodzi Przebojem I, 2. Orbita Bukowno, 3. T.S. Skalanka II 4. Wielmożanka.
W meczu o 7/8 miejsce WAP II Młodzi Przebojem (Żaczki) pokonały Wielmożankę, mecz o miejsca 5/6 pomiędzy Przemszą Klucza a T.S. Skalanką II wygrała Przemsza.
Półfinały:
Clepardia Kraków - WAP Młodzi Przebojem 1-0
T.S. Skalanka - Orbita Bukowna 0-2
W małym finale T.S. Skalanka wygrywa z WAP Wolbrom I 1-0 a finał to zwycięstwo krakowskiej Clepardii nad Orbitą Bukowno.
Nagrodziliśmy również indywidualnie:
Super Bramkarza Jakuba Godulę - Clepardia,
Super Strzelca Bartosza Paszczelę - WAP Młodzi Przebojem I
MVP Turnieju Jakuba Rosia - T.S. Skalanka.
Serdecznie Zarząd MLF w Skale dziękuje wszystkim zaangażowanym w organizację Turnieju (wolontariuszom, sponsorom, rodzicom).

More in this category: Treningi 5 i 6 latków. »
Login to post comments
back to top