Menu

IV kolejka - Zapowiedź

Układ par w IV kolejce MLF w Skale jest na tyle wyrównany, iż możemy być pewni wielkich emocji, walki oraz pięknych bramek, zapraszam więc na sobotnie popołudnie.

 

W pierwszy meczu Złoty Orzeł podejmie Suwarę Team One Brzozówka. Mecz o tyle ciekawy gdyż nie możemy właściwie nic powiedzieć o formie Złotych (wygrana, przegrana walkower) Suwara jest jedną z dwóch drużyn niepokonanych w naszej lidze, ale ich wyniki dają im pozycję dopiero na czwartym miejscu w tabeli. Kto okaże się lepszy w tym pojedynku?

 

Kolejne spotkanie w „elicie” to pojedynek Blancos LKS Maszycanka z Olimpią Łobzów. Drużyny grają na przyzwoitym poziomie, ale niestety zdobycze punktowe nie adekwatne do zamierzonych przed sezonem. Walki oraz pomysłu na grę w tym meczu nie zabraknie. Czy Blancosi spróbują nas czymś zaskoczyć, jak w pierwszym meczu, bo taktyka Olimpii będzie chyba taka jak w poprzednich meczach – uważna obrona i kontratak.

 

W meczu FC Barceliny ze Starsami zobaczymy dwie drużyny, które pozbawione swoich „gwiazd” mogą pokazać całkiem niezły futsal. FC Barcelina dużo bardziej doświadczona w grze, ale młodość Starsów pokazała, iż nie będzie się lękać żadnej drużyny. Widoczne u obydwóch drużyn pewne słabości destrukcyjne natomiast ofensywa jest mocna i w tym upatruję zwycięzcy.

 

Kolejny mecz to spotkanie Wielmoży i Afery. Jeśli Aferzyści chcą iść do przodu, muszą takie mecze wygrywać. Tylko czy doświadczeni Wielmożanie pozwolą im na to? Na pewno wiele, wiele walki, twardości oraz mamy nadzieję emocji. Do gry wraca M. Wilk a jeśli w Wielmoży pojawią się M. Gądek czy G. Przybek wynik jest na pewno sprawą otwartą.

 

HICIOR! Mecze pomiędzy Pędzącymi a Askarem Fanami W zawsze mają w sobie pewną symbolikę MLF-u. Tylko te dwie drużyny miały możliwość trzymania pucharu za zwycięstwo w naszej lidze. Pędzący i Fani pokazują, iż to oni będą głównymi kandydatami do mistrzostwa. Jak już pisałem Fani W punktują w każdym meczu nie bez walki, a Pędzący mają drugie połowy zabójcze dla rywali. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami do przerwy prowadzili Fani W ale w drugiej połowie punkty odebrali im Pędzący.

 

O 14.15 odbędzie się mecz z godziny 22.00 pomiędzy Seniorami Serie C a Orange Teamem. Obydwie drużyny z czołówki grupy drugiej, obydwie walczą o awans do „elity”. Kto tak wcześnie w sobotę wygra mecz? Większe „cwaniactwo” boiskowe po stronie Seniorów, ale gdy przyjdzie dzień Oranżadowych mogą pojawić się schody. Już w poprzedniej kolejce Seniorzy przypomnieli nam o swoim minusie gry – senność na początku meczu.

 

W małych derbach Skały na faworyzowanym zapewne będą zawodnicy K.S. Asfaltu, jednak znając ambicję i coraz większe ogranie PKS-u nie oddadzą tanio skóry PKS-owcy. W ostatnim meczu K.S. Asfalt przypomniał o tym, iż jest drużyną drugiej połowy meczu. Na razie to skutkuje, ale gdy coś nie pójdzie w drugiej połowie może zakończyć się wielką niespodzianką i zdobyciem punktów przez PKS-owców.

W meczu Huraganu z Young Boysami zobaczymy drużyny z wielkimi ambicjami. Na razie jednak ambicje i umiejętności spełniają się w zamiarach Boysów. Huragan gra dziwnie, ma chwile naprawdę dobrej gry, ale są one przeplatane przestojami i błędami w destrukcji. Dlatego też i punktów na koncie Huraganu brak. Czy w sobotnim meczu Huraganowi przerwą marsz ku "elicie" Young Boysom?

Proszę zapamiętać ten mecz będzie naprawdę bardzo ciekawym widowiskiem. Jedni i drudzy prezentują się według mnie słabiej niż mogą. Jednak punkty pokazują, iż doświadczenie Fiołków jest na tyle duże, że jeżeli poprawią grę ofensywną zainkasują punkty. A Gigantyczni też mają chrapkę aby zacząć punktować w tym sezonie, a powrót do gry Dłubisza zapewni spokój w defensywie. Czekamy na efekty tego meczu.

Ostatnie spotkanie grupy II ambitnie i dobrze grający No Name zmierzą się z ciekawie i nieprzewidywalnie grającymi FL-kami. Bezimienni bardzo chcą nie stracić punktów w tym meczu aby utrzymać kontakt z czołówka grupy. FL-ki natomiast muszą popracować nad ... chyba kondycją bo ostatnie spotkanie przegrali w drugiej połowie.

Zapraszamy na mecze.

Last modified onThursday, 12 February 2015 19:43
More in this category: « III kolejka V Puchar Letni 2015 »
Login to post comments
back to top