Menu

III kolejka

W sobotę graliśmy na skalskiej hali kolejną , trzecią kolejkę naszej ligi. Rozpoczęli zawodnicy grupy II.

Mecz pomiędzy Yong Boysami a GIGĄinternetem miał swojego faworyta w postaci Boysów. Osłabiony skład Gigantycznych jednak tanio skóry nie sprzedawał do przerwy 2-1. Po przerwie siłą kondycji i dłuższej ławki rezerwowych "odjechali" z wynikiem i zainkasowali ważne trzy punkty.

W meczu K.S. Asfalt zmierzył się z FL-em. Mecz bardzo dziwnie przebiegał. Do przerwy spokojne prowadzenie FL-ek 2-0 a po przerwie niesamowite charaktery Roadmwnów pozwoliły najpierw dogonić wynik a potem przeważyć szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Kolejny mecz w którym pierwsza połowa była wyrównana. Spotkanie Orange Teamu z Huraganem tak właśnie przebiegało do przerwy. Po przerwie doświadczenie Oranżadowych wzięło górę i chociaż grali z bardzo krótką ławką rezerwowych pokonali Huragan 6-3.

Mecz kolejki w grupie II przywrócił nam scenariusze poprzednich spotkań. Wszyscy przecieraliśmy oczy ze zdziwienia gdy No Name odjeżdżał Seniorom Serie C z wynikiem. Było już 3-0 gdy mocno zdenerwowani Seniorzy zaczęli odrabiać straty do wyniku 2-3 do przerwy, a w drugiej połowie strzelali już tylko Seniorzy i wygrali mecz 5-3. Bardzo dobre widowisko.

Ostatni mecz kolejki grupy II pomiędzy TT Teamem a PKS-em Skała rozgrywany był w przyjacielskich warunkach. Doświadczenie Fiołków do przerwy dało wynik 4-0. A po przerwie PKS próbował strzelić jakieś bramki i udało się im to dwa razy, ale Fiołki dopisały do swojego konta sześć a wynik 10-2 pokazuje na razie możliwości tych drużyn.

Po grupie drugiej na parkiet weszli pierwszoligowcy.

W pierwszym meczu doszło do konfrontacji Olimpii Łobzów z FC Barceliną.Mecz bardzo wyrównany zarówno jedni i drudzy mocno postawili na obronę wyprowadzając kontry. Do przerwy 1-1. A po przerwie bramka za bramkę z tym, że ostatni do remisu 4-4 doprowadzili zawodnicy drużyny z Celin na półtorej minuty przed zakończeniem meczu.

Wiele bramek padło w meczu Suwary Teamu One Brzozówka z Wielmożą. Szybko na prowadzenie wyszli zawodnicy Suwary. Do przerwy 5-1 pozwalało myśleć, iż jest po meczu. Druga połowa pokazała jednak charakter drużyny z Wielmoży atakowali cały czas i choć nadziewali się na kontry Suwary to doprowadzili do wyniku 10-8 i gdyby mecz trwał dłużej mogło być różnie.

Jako hit zapowiadający się mecz Askaru Fani W z Blancos pozwolił obejrzeć nam niezłe widowisko. Do przerwy 3-2 dla Fanów W Po przerwie dalsza część "gonitwy" wyniku przez Blancos pozwala im jednak dojść rywali tylko na dwie bramki. Fani W przy niezłej wczoraj grze zainkasowali trzy punkty i zostali nowymi liderami ligi.

Derby Skały w meczu Starsów z Aferą były meczem walki o każdy metr parkietu. Bardziej doświadczeni Aferzyści prowadzą do przerwy 3-1, chociaż mecz wydaje się wyrównany. po przerwie pogoń za wynikiem Starsów nie daje zamierzonych efektów i wynikiem 7-5 kończy się ten niezły mecz.

Ostatni mecz został "poddany" walkowerem przez Pędzących Złotemu Orłowi.

Last modified onTuesday, 10 February 2015 18:58