Menu

Zapowiedź II kolejki

Już pojutrze po raz drugi spotykamy się w ramach rozgrywek sezonu 2015 MLF W Skale. Pierwsza kolejka pokazała spektrum nowości regulaminowych i problemy z nimi związane. Jeśli chodzi o poziom rozgrywek stoi na jak zawsze wysokim poziomie, a coraz większa liczba widzów świadczy o zainteresowaniu naszą ligą.

A w drugiej kolejce spotkają się:

15.00 - Wielmoża - Pędzący - w pierwszej kolejce mistrzowie ubiegłoroczni do przerwy mocno trudzili się z beniaminkiem Aferą i dopiero w drugiej połowie większe doświadczenie i umiejętności wzięły górę. Wielmoża nie sprostała Blancosom (nowy bramkarz, braki kadrowe) Jak będzie wyglądać mecz sobotni? Atakować będą Pędzący, a kontrować chłopaki z Wielmoży. Co nam przyniesie taki scenariusz? Zapraszam w sobotę.

15.45 - konfrontacja Afery z Suwara Teamem One Brzozówka zapowiada się dosyć emocjonująco. Obydwie drużyny umieją grać w piłkę. Ambicja, szybkość i młodość po stronie Aferzystów, doświadczenie, taktyka oraz ubycie futsalowe po stronie Suwary Team One. Wynik meczu jest chyba sprawą otwartą a jego efekt będzie dziełem "możliwości chwili", dniem poszczególnych zawodników drużyn. Mój typ - X z podpórką. 

16.30 - FC Barcelina - Askar Fani W T.S. Skalanka - obydwie drużyny z kompletem punktów po pierwszej kolejce. W drużynie z Celin wyróżniającymi postaciami byli S. Misiak i Sz. Wesołowski. Jednego z nich w tym meczu nie zobaczymy - szkoda. A Fani W. jak nas ostatnio przyzwyczaili, może nie spokojnie, ale skutecznie punktują i wygrywają kolejne mecze. Czy tym razem FCB urwie im punkty?

17.15 - Olimpia Łobzów - Starsy - mecz wyrównanych drużyn i każdy wynik jest w tym meczu możliwy. Dłuższą ale mniej doświadczona ławką dysponują Starsy, ale bardziej zgrany zespół posiada Olimpia Łobzów. Jeżeli drużyny zagrają jak w pierwszej kolejce, możemy spodziewać się bardzo zaciętego meczu. Nikt z zawodników obydwóch drużyn nie przewiduje straty punktów w tym meczu. Kto z tej konfrontacji wyjdzie zwycięski?

18.00 - Blancos LKS Maszycanka - Złoty Orzeł - pierwsza kolejka pokazała, iż chyba w lepszej dyspozycji są Blancosi, którzy odprawili Wielmożę. Złoci natomiast przegrali konfrontację z FC Barceliną chyba słabszą dyspozycją gry w obronie i swoją nieskutecznością. Wszyscy zacieramy ręce na ten wydaje się mecz kolejki "elity".   Emocji na pewno nie zabraknie, a drużyny zrobią wszystko aby ten mecz wygrać.

Gr.II

19.00 - K.S. Asfalt - Seniorzy Serie C - mecz drużyn zwycięskich z poprzedniej kolejki. Roadmeni odprawili zawsze groźny Huragan a Seniorzy Serie C rozgromili debiutanta PKS Skałę. Czy Roadmeni będą umieli zatrzymać moc ofensywną Seniorów ( Mirka, Skrzypka) czy młody bramkarz Mosur P. podoła takiej potędze ofensywy? Myślę, iż sposobem na Seniorów jest mądra i aktywna gra w obronie i wyprowadzanie skutecznych kontr. Mecz jest również egzaminem dla Seniorów, czy będą hegemonami w gr.II?

19.45 - PKS Skała - FL - mecz będzie pierwszym prawdziwym przetarciem PKS-u w lidze. Obydwie drużyny nie punktowały w pierwszej kolejce. Fl-L-ki pokazały, iż w pełnym składzie z nowymi nabytkami będą solidną firmą w gr.II. Nie będzie jednak tak, gdy do meczu przystąpią zdekompletowani. Drużyna PKS-u pierwsze frycowe zapłaciła, bramkę pierwszą zaliczyła, nic więc nie przeszkadza aby w meczu z FL-kami powalczyć.

20.30 - GIGAinternet - Orange Team - mecz zapewne bardzo ciekawy i chociaż obydwie drużyny nie punktowały w pierwszej kolejce, obydwie nie bez walki schodziły z parkietu pokonane. Niewiele brakło aby Gigantyczni urwali punkty No Namowi a Oranżadowi trochę pechowo przegrali z Young Boysami. Wszyscy liczymy, iż punkty w tym meczu będą priorytetowe dla obydwóch drużyn, a ambicja da nam emocjonować się meczem. 

21.15 - Young Boys - TT Team - angielskojęzyczne nazwy drużyn prawdopodobnie nie dają nam przypuszczeń abyśmy w tym meczu zobaczyli angielski, twardy futsal. I jedni i drudzy zdobyli punkty po ciężkich meczach w pierwszej kolejce. Zapewne będą również chciały drużyny zapunktować i w sobotnim meczu. Co może być plusem Fiołków? - Doświadczenie. A Boysów? - Finezja i skuteczność. Jakbyście złożyli typer na ten mecz? Ja swojego nie ujawnię.

22.00 - Huragan - No Name - mecz przedziwnych drużyn. W tamtym sezonie obydwie miały walczyć o awans, jakie mają priorytety na obecny sezon? Pewnie podobne tyle, że Huragan musi wzmocnić grę obronną, gdyż nieźle broniący bramkarz meczu nie wygrywa, No Name zaś nie może pozwolić sobie na słabości jak w poprzednim sezonie (zremisowane czy przegrane zwycięskie mecze). Będzie zapewne ciekawie.

Zapraszam.

 

Last modified onFriday, 30 January 2015 11:25
Login to post comments
back to top