Menu
A+ A A-
Terminarz: Wszystkie zespoły | GRUPA I 2020 Wiosna


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz Rezultat Goście
1 Kolejka 1 18.01.2020 16:00 h Orange Team _ - _ Team One Brzozówka
1 Kolejka 1 18.01.2020 16:30 h Drużyna Wu _ - _ Askar Fani W.
1 Kolejka 1 18.01.2020 17:30 h Kontrabanda _ - _ Team TT
1 Kolejka 1 18.01.2020 18:15 h FC Albatros _ - _ Terra Geodezja
1 Kolejka 1 18.01.2020 19:00 h Pasti Team _ - _ Starsy
2 Kolejka 2 19.01.2020 16:00 h Starsy _ - _ Terra Geodezja
2 Kolejka 2 19.01.2020 16:45 h Kontrabanda _ - _ Drużyna Wu
2 Kolejka 2 19.01.2020 17:30 h Pasti Team _ - _ Askar Fani W.
2 Kolejka 2 19.01.2020 18:15 h Team One Brzozówka _ - _ Team TT
2 Kolejka 2 19.01.2020 19:00 h Orange Team _ - _ Dream Team
3 Kolejka 3 25.01.2020 16:00 h Drużyna Wu _ - _ Team TT
3 Kolejka 3 25.01.2020 16:45 h Orange Team _ - _ Pasti Team
3 Kolejka 3 25.01.2020 17:30 h FC Albatros _ - _ Team One Brzozówka
3 Kolejka 3 25.01.2020 18:15 h Kontrabanda _ - _ Starsy
3 Kolejka 3 25.01.2020 19:00 h Dream Team _ - _ Terra Geodezja
4 Kolejka 4 01.02.2020 16:00 h Team One Brzozówka _ - _ Pasti Team
4 Kolejka 4 01.02.2020 16:45 h Dream Team _ - _ Drużyna Wu
4 Kolejka 4 01.02.2020 17:30 h Terra Geodezja _ - _ Kontrabanda
4 Kolejka 4 01.02.2020 18:15 h Team TT _ - _ Orange Team
4 Kolejka 4 01.02.2020 19:00 h Askar Fani W. _ - _ FC Albatros
5 Kolejka 5 08.02.2020 16:00 h Orange Team _ - _ Terra Geodezja
5 Kolejka 5 08.02.2020 16:45 h Kontrabanda _ - _ Askar Fani W.
5 Kolejka 5 08.02.2020 17:30 h Pasti Team _ - _ Team TT
5 Kolejka 5 08.02.2020 18:15 h FC Albatros _ - _ Dream Team
5 Kolejka 5 08.02.2020 19:00 h Starsy _ - _ Team One Brzozówka
6 Kolejka 6 15.02.2020 16:00 h Askar Fani W. _ - _ Orange Team
6 Kolejka 6 15.02.2020 16:45 h Dream Team _ - _ Kontrabanda
6 Kolejka 6 15.02.2020 17:30 h Terra Geodezja _ - _ Pasti Team
6 Kolejka 6 15.02.2020 18:15 h Team TT _ - _ Starsy
6 Kolejka 6 15.02.2020 19:00 h Drużyna Wu _ - _ FC Albatros
7 Kolejka 7 22.02.2020 16:00 h Team TT _ - _ FC Albatros
7 Kolejka 7 22.02.2020 16:45 h Team One Brzozówka _ - _ Kontrabanda
7 Kolejka 7 22.02.2020 17:30 h Terra Geodezja _ - _ Drużyna Wu
7 Kolejka 7 22.02.2020 18:15 h Starsy _ - _ Orange Team
7 Kolejka 7 22.02.2020 19:00 h Askar Fani W. _ - _ Dream Team
8 Kolejka 8 29.02.2020 16:00 h Dream Team _ - _ Pasti Team
8 Kolejka 8 29.02.2020 16:45 h Drużyna Wu _ - _ Orange Team
8 Kolejka 8 29.02.2020 17:30 h Terra Geodezja _ - _ Team One Brzozówka
8 Kolejka 8 29.02.2020 18:15 h FC Albatros _ - _ Kontrabanda
8 Kolejka 8 29.02.2020 19:00 h Askar Fani W. _ - _ Starsy
9 Kolejka 9 07.03.2020 16:00 h Starsy _ - _ Dream Team
9 Kolejka 9 07.03.2020 16:45 h Team One Brzozówka _ - _ Askar Fani W.
9 Kolejka 9 07.03.2020 17:30 h Orange Team _ - _ FC Albatros
9 Kolejka 9 07.03.2020 18:15 h Team TT _ - _ Terra Geodezja
9 Kolejka 9 07.03.2020 19:00 h Pasti Team _ - _ Drużyna Wu
10 Kolejka 10 08.03.2020 16:00 h Askar Fani W. _ - _ Team TT
10 Kolejka 10 08.03.2020 16:45 h Kontrabanda _ - _ Orange Team
10 Kolejka 10 08.03.2020 17:30 h FC Albatros _ - _ Pasti Team
10 Kolejka 10 08.03.2020 18:15 h Dream Team _ - _ Team One Brzozówka
10 Kolejka 10 08.03.2020 19:00 h Drużyna Wu _ - _ Starsy
11 Kolejka 11 09.03.2020 16:00 h Terra Geodezja _ - _ Askar Fani W.
11 Kolejka 11 09.03.2020 16:45 h Pasti Team _ - _ Kontrabanda
11 Kolejka 11 09.03.2020 17:30 h Team TT _ - _ Dream Team
11 Kolejka 11 09.03.2020 18:15 h Starsy _ - _ FC Albatros
11 Kolejka 11 09.03.2020 19:00 h Team One Brzozówka _ - _ Drużyna Wu