Menu
A+ A A-
Ranking Wydarzeń - Bramki: GRUPA I 2018/2019


Pozycja Nazwa Zespół Bramki
1 Dawid Duda Askar Fani W. 20
2 Krystian Nawrot Avant Przybysławice 19
- Tomasz 'Spajki' Srebnicki PopcorN 19
4 Dawid Pasternak Pasti Team 17
5 Marcin Grzywnowicz Orange Team 13
6 Paweł Srebnicki GIGA Internet 12
7 Szymon Szlęk PopcorN 11
- Damian Bąk FL 11
9 Arkadiusz Kardas Starsy 10
- Tomasz Szydło PKS 10
11 Dariusz Zębala FL  9
- Dawid Katarzyński PopcorN  9
- Bartłomiej Mirek Avant Przybysławice  9
- Artur 'AK7' Katarzyński PopcorN  9
15 Dominik 'Beton' Żak Terra Geodezja  8
- Tomasz Romańczyk Team TT  8
17 Łukasz Siudy Terra Geodezja  7
- Mateusz Pietrzyk Avant Przybysławice  7
- Szymon 'Simon' Mazur GIGA Internet  7
20 Andrzej Lorek Team TT  6
- Karol Chrząstowski Starsy  6
- Adrian Solecki Starsy  6
- Kamil Muzyk Terra Geodezja  6
- Kamil Mosur KS Asfalt  6
- Hubert Ferdek Drużyna Wu  6
- Marcin Bąk Drużyna Wu  6
- Oskar Wąsikowski Askar Fani W.  6
28 Patryk Będkowski Orange Team  5
- Bartłomiej Leszczyński PopcorN  5
- Paweł 'Falco' Gumula Askar Fani W.  5
- Dominik Baran Pasti Team  5
- Mariusz Nawrot Avant Przybysławice  5
- Przemysław Pawlik Orange Team  5
- Miłosz Lenart Starsy  5
35 Michał Musiałek KS Asfalt  4
- Jakub Madejski Starsy  4
- Karol Bąk Drużyna Wu  4
- Kamil Jakubek Starsy  4
- Łukasz Jakubek Starsy  4
- Robert Katarzyński PopcorN  4
- Krzysztof Błachno KS Asfalt  4
- Tadeusz Leszczyński KS Asfalt  4
43 Piotr 'Felek' Srebnicki Askar Fani W.  3
- Grzegorz Rębacz KS Asfalt  3
- Krzysztof Gumula Avant Przybysławice  3
- Grzegorz Kowalczyk Pasti Team  3
- Konrad Ferdek Drużyna Wu  3
- Dariusz Nowak FL  3
- Kamil Pysz Orange Team  3
- Tomasz Bień Terra Geodezja  3
- Marek Karoń Team TT  3
- Kacper Tokaj Drużyna Wu  3
- Tomasz Rogóż GIGA Internet  3
- Krzysztof Chludek PKS  3
- Kamil Łakomy Dzikie Węże  3
- Sebastian Depta PKS  3
- Adrian Rogóż GIGA Internet  3
- Robert Gumula GIGA Internet  3
- Mateusz Ornat FL  3
- Dominik Depta Starsy  3
- Marek Szumny PKS  3
62 Damian 'Koza' Srebnicki Askar Fani W.  2
- Dawid 'Cabaj' Mosur Askar Fani W.  2
- Radosław Zając Orange Team  2
- Robert Ziółko Avant Przybysławice  2
- Mikołaj Mazur GIGA Internet  2
- Wojciech Woźniak FL  2
- Adrian Przybek FL  2
- Karol Warchoł Dzikie Węże  2
- Arkadiusz Tochowicz Dzikie Węże  2
- Grzegorz Bień Terra Geodezja  2
- Mariusz Zmysło Pasti Team  2
- Paweł Przybek KS Asfalt  2
- Krzysztof Heretyk PKS  2
- Adrian Lach PKS  2
- Paweł Kurkiewicz Dzikie Węże  2
- Szymon Boroń PopcorN  2
- Konrad Błachno PopcorN  2
- Dariusz Pasternak Pasti Team  2
- Piotr 'Solek' Srebnicki Askar Fani W.  2
- Tomasz 'Ucho' Katarzyński Team TT  2
- Robert Kopijka Team TT  2
- Sebastian 'Łajka' Uznański KS Asfalt  2
- Tadeusz Pytraczyk Pasti Team  2
- Przemysław Czyż Avant Przybysławice  2
- Cezary Bejm Askar Fani W.  2
87 Bartosz Dudek Avant Przybysławice  1
- Krzysztof 'Kuniu' Kuca FL  1
- Michał Adamek Dzikie Węże  1
- Paweł Bibuła Dzikie Węże  1
- Damian Gądek Terra Geodezja  1
- Adrian Baran Avant Przybysławice  1
- Michał Cieślik Pasti Team  1
- Damian Nęcka Team TT  1
- Dawid Domagała GIGA Internet  1
- Marcin Mosur FL  1
- Kamil Kupiec Avant Przybysławice  1
- Paweł Przeździęk Pasti Team  1
- Sebastian Imiołek KS Asfalt  1
- Łukasz Musiałek PKS  1
- Kamil Ciałowicz Dzikie Węże  1
- Mariusz Karoń Starsy  1
- Marcin Siudy Terra Geodezja  1
- Jakub Miszczyk Dzikie Węże  1
- Marcin Miga KS Asfalt  1
- Mateusz Gumula FL  1
- Damian Glanowski Drużyna Wu  1
- Paweł Kołodziejczyk Drużyna Wu  1
- Marcin Rogozik Pasti Team  1
- Łukasz Regulski Pasti Team  1
- Jakub Zygmuntowicz Dzikie Węże  1
- Bartłomiej 'Dołek' Domagała Orange Team  1
- Piotr Mazur Team TT  1
- Szymon Katarzyński Team TT  1