Menu

Robert

I o Puchar w Skale za nami.

Az Może być obrazem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją iw budynku

W sobotę 18 grudnia na skalskiej hali LF się I Turniej o Puchar Mgr w Skale. W turnieju brały udział: A trans Bis, Krak Mix, Monto West oraz Dream Team. Mecze rozegrane stałe, na wysokim poziomie, widać głód gry.
Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Antrans Bi, drugie Krak Mix, Monto Verest, czwarte Dream Team. Zapraszamy na kolejny turniej 15 stycznia 2022 roku, można się jeszcze zapisywać. Wszystkim ucznia turnieju jak i członkom naszego Stowarzyszenia życzymy spokojnych zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wspaniałego Sylwestra.
Kolejny II Turniej o Puchar MLF w Skale odbędzie się 15 stycznia 2022 od godz. 17.00 wezmą w nim udział: Antrans Bis (zwycięzca I turnieju), Drużyna Wu, Skalanka oraz Starsy. Zapraszamy.

I Turniej MLF w Skale 11.12.21

Serdecznie witamy.
Tak jak już przedstawialiśmy, nasza liga będzie w tym roku zawieszona a na jej miejsce rozegrany cykl Turniejów. Na jakich zasadach? To wszystko w poprzednim poście.
Pierwszy Turniej rozegrany zostanie 11 grudnia od godz. 17.00 do 21.00. Każda drużyna z każdą to 120 minut gry z przeciwnikiem pod czujnym okiem sędziów a co najważniejsze to 120 minut ruchu, emocji, adrenaliny.
Do pierwszego Turnieju według terminów zgłoszeń zapraszamy: Antrans, Krak Mix, Monto Werest oraz Dream Team. Reazerwwowa drużyna TS Skalanka (pierwsza w kolejce do turnieju). Proszę o potwierdzenie uczestnictwa 515597856.
To zaczynamy zabawę.
Subscribe to this RSS feed