Menu

Robert

I o Puchar w Skale za nami.

Az Może być obrazem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją iw budynku

W sobotę 18 grudnia na skalskiej hali LF się I Turniej o Puchar Mgr w Skale. W turnieju brały udział: A trans Bis, Krak Mix, Monto West oraz Dream Team. Mecze rozegrane stałe, na wysokim poziomie, widać głód gry.
Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Antrans Bi, drugie Krak Mix, Monto Verest, czwarte Dream Team. Zapraszamy na kolejny turniej 15 stycznia 2022 roku, można się jeszcze zapisywać. Wszystkim ucznia turnieju jak i członkom naszego Stowarzyszenia życzymy spokojnych zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wspaniałego Sylwestra.
Kolejny II Turniej o Puchar MLF w Skale odbędzie się 15 stycznia 2022 od godz. 17.00 wezmą w nim udział: Antrans Bis (zwycięzca I turnieju), Drużyna Wu, Skalanka oraz Starsy. Zapraszamy.

I Turniej MLF w Skale 11.12.21

Serdecznie witamy.
Tak jak już przedstawialiśmy, nasza liga będzie w tym roku zawieszona a na jej miejsce rozegrany cykl Turniejów. Na jakich zasadach? To wszystko w poprzednim poście.
Pierwszy Turniej rozegrany zostanie 11 grudnia od godz. 17.00 do 21.00. Każda drużyna z każdą to 120 minut gry z przeciwnikiem pod czujnym okiem sędziów a co najważniejsze to 120 minut ruchu, emocji, adrenaliny.
Do pierwszego Turnieju według terminów zgłoszeń zapraszamy: Antrans, Krak Mix, Monto Werest oraz Dream Team. Reazerwwowa drużyna TS Skalanka (pierwsza w kolejce do turnieju). Proszę o potwierdzenie uczestnictwa 515597856.
To zaczynamy zabawę.

Regulamin Turniejów MLF w Skale

REGULAMIN TURNIEJÓW MLF W SKALE.

.

Turnieje są alternatywą dla ligi związaną z sytuacją pandemiczną. Już w ubiegłym roku musieliśmy przerwać ligę po dwóch kolejkach w związku z zakazem możliwości jej kontynuowania. Co skutkowało zwrotami opłat za ligę ale również i ze zmianami planów na grę w futsal.

Turnieje organizowane przez MLF w Skale odbywać się będą na Hali Widowiskowo-Sportowej w Skale w dniach sobota lub niedziela w miesiącach grudzień, styczeń luty.

1.       W każdym  Turnieju udział biorą cztery drużyny (kolejność zgłoszeń).

2.       Gramy systemem każdy z każdym czyli trzy mecze każda z drużyn po 40 min na zasadach gry w futsal obowiązujących w MLF w Skale. Regulamin na stronie mlf.com.pl

3.       Zwycięzca Turnieju otrzymuje Puchar przechodni, jednocześnie ma pierwszeństwo w obsadzie kolejnego Turnieju. Dwa wygrane Turnieje skutkują zdobyciem Pucharu  na własność.

4.       W drużynie maksymalnie może być zgłoszonych 10 zawodników. Gdy zawodnik zagra w jednej drużynie nie może już zagrać w innej w kolejnych turniejach.

5.       O kolejności  decydują: zdobyte punkty, mecze bezpośrednie, różnica bramek, ilość strzelonych bramek.

6.       Zgłoszenia do Turnieju pod telefonem 515596857.

7.       Opłata za Turniej w kwocie 125 złotych (sędziowie + hala) dokonać należy na konto MLF w Skale, bądź  u Prezesa MLF w Skale na tydzień przed turniejem.

Nr rachunku bankowego 75 84500005 0020 0200 2727 0001 Bank Spółdzielczy Wolbrom Oddział w Skale  32-043 Skała ul. Rynek 11

 

Zarząd MLF w Skale.

Futsal: obrazy, zdjęcia stockowe i wektory | Shutterstock

Subscribe to this RSS feed