Menu

A przed nami II kolejka. Sobota 19.12. Featured

Już w najbliższą sobotę rozegrana zostanie II kolejka naszego MLF-u. Po pierwszej kolejce można powiedzieć, iż drużyny przypomniały sobie "kontakt" z parkietem. Jedni lepiej inni nieźle weszli w sezon. Mecze dały nam wiele emocji, pięknych bramek oraz parad bramkarzy. Ważne, że obyło się bez większych kontuzji a czas na parkiecie spędzony był czynnikiem aktywizującym nasz wolny czas. Było miło ale do rzeczy.

W pierwszym meczu kolejki Dream Team podejmie TS Skalankę Skała. I co ważne, na parkiecie będzie można zobaczyć dwa pokolenia osób związanych ze Skalanką. Z jednej strony grupa Juniorów pod nazwą "Marzenia" z drugiej strony rodzice adeptów piłki nożnej ze Skalanki. Obydwie drużyny nie punktowały w pierwszej kolejce. Z obserwacji, doświadczenie futsalowe będzie po stronie młodszych (grają w lidze drugi sezon i trochę zębów " już na parkiecie zjedli. Ojcowie zaś dopiero próbują smaku futsalu, więc każdy punkt zdobyty przez nich w tym meczu będzie miłą niespodzianką. Walki, ambicji i pomysłu w tym spotkaniu na pewno nie zabraknie.

Bardzo ciekawym spotkaniem, będzie pojedynek pomiędzy Drużyną Wu a Krak - Mixem. W pierwszej kolejce obydwie drużyny zainkasowały komplet punktów. Drużyna Wu po dobrym meczy wypunktowała Fanów W natomiast mądrością pod koniec spotkania zaimponowali zawodnicy Krak-Mixu kontrując Dream Team i wygrywając mecz. Większe doświadczenie i sukcesy po stronie "Wielmożów" z Drużyny Wu, natomiast szybkość i młodość po stronie Krak - Mixu. Ciekawie zapowiada nam się to spotkanie, a wynik jest na pewno trudny do przewidzenia.

W kolejnym meczu kolejki Monto Werest podejmie Starsów. Po pierwszej kolejce liderów i  wiceliderów ligi. Obydwie drużyny w swych pierwszych meczach dość łatwo zainkasowały punkty, wygrywając z Tetetkami i TS Skalanka. Mecz ten jest spotkaniem najdłużej grających w lidze Starsów oraz beniaminka Monto Werest. Kto spróbuje ten mecz wygrać? Faworytem powinni być Starsy, jednak w futsalu a przede wszystkim naszym skalskim, różne rzeczy na parkiecie się wydarzały. Liczymy więc na dobry mecz.

Czwarta potyczka kolejki to spotkanie Orange Teamu z Fanami W. Będzie to spotkanie kolejki. Orange Teamem  w zmienionym składzie z nowymi twarzami, bardzo korzystnie zaprezentował się w meczu z Promil Treamem wysoko wygrywając mecz. Natomiast mały falstart Fanów można uznać za niespodziankę. Znając charaktery tych drużyn to  Fani W (razem ze Starsami od początku ligi 12 lat) nie pozwolą sobie na drugą porażkę i zrobią wszystko aby wygrać. Orange Team z kilkoma nowymi twarzami nie wystraszy się Fanów i postawi twarde warunki gry. Będzie naprawdę ciekawie.

Ostatni mecz kolejki to potyczka Tetetek z Promil Teamem. Zgubione punkty w pierwszej kolejce tylko podrażnią charaktery zawodników obydwóch drużyn. Tak czy inaczej jedna z nich zejdzie z parkietu z punktami. Jeśli Tetetki wystawią większą liczbę zawodników to mogą powalczyć z Promil Teamem. A u Promilowych chyba kondycja dała znać o sobie w ostatnim meczu, gdyż do przerwy wynik brzmiał 3-2. A może również dłuższa ławka? Liczymy na dobry mecz.

Dla informacji: pojawiają się już kary za mecze z pierwszej kolejki. I tak czerwona kartka eliminuje zawodnika na jeden lub więcej meczy. Natomiast Zarząd podjął decyzję, iż trzecia żółta kartka eliminuje zawodnika na jeden mecz w kolejnej kolejce.

Prosimy Was aby tylko zawodnicy czekający na mecz na trybunach posiadali maseczki jak i korzystali ze środków dezynfekujących. Liczymy na Waszą wyrozumiałość i trzymanie się zasad. 

No to grajmy. MLF w Skale.

 

More in this category: « To już w sobotę
Login to post comments
back to top